Plejádská světelná terapie

Nic se neděje náhodou. Všechno v našem životě má smysl, vede nás tam, kam jsme si předsevzali dojít a provádí nás situacemi, které jsme si naplánovali ještě před našim narozením.

Díky této terapii budete schopni lépe pochopit minulost a situace ve vašem životě, které se vám přihodili a které vás dovedli až do současnosti. Pochopíte smysl vašeho života. Navážete na Vesmírný plán. Aktivujete vaše DNA buňky...

 

Se světelnou terapií jsem se setkala díky knize Plejádská světelná terapie od spisovatelky Amorah Quan Yin. Určitě doporučuji její knihy, ale bez dozoru byste tato cvičení vykonávat neměli, pokud nemáte ještě žádnou zkušenost s těmito energie. 

Jedná se o energetickou očistu našich těl, uvolnění starých bloků a práce s podvědomím.

Předběžná cvičení jsou podmínkou pro účast na seminářích Plejádcké světelné terapie.  Trvají 2 měsíce a jedná se o navazující cvičení jedno na druhé, o energetickou očistu našeho organismu tak, abychom bez obtíží mohli zvýšit naše vibrace.

Konají se ve čtvrtek od 17:30 do 19:00 hodin, vždy jednou za 14 dní. Začínáme 5.11.2015. Cena činí 100,- Kč za hodinu a půl semináře.

Pokud máte zájem se na kurz přihlásit, vyplňte, prosím, formulář v sekci Kalendář akcí.

Pokud vám čtvrtky nevyhovují, ale přesto byste se rádi tohoto semináře účastnili, dejte mi vědět a můžeme se domluvit na jiném dnu, pokud by bylo víc zájemců.

Důležité upozornění!!!

Plejádská světelná terapie není určena pro lidi s vážnými zdravotními problémy (ať už se jedná o psychycké nebo fyzické obtíže). Pro lidi, kteří hledají uzdravení na fyzické a mentální úrovni, doporučuji seminář Reiki 1 – Shoden.