Terapie Reiki

Pokud se rozhodnete podstoupit terapii Reiki, měli byste vědět, že jste to v první řadě vy, kdo na sobě musí aktivně zapracovat.

Během terapie Reiki Vám terapeut posílá do těla univerzální energii, která odbourává bloky ve Vašem energetickém systému. Můžete pozorovat jak příjemné, tak různé nepříjemné emoce a pocity. Jsou to emoce, které jste dříve potačovaly a ony se Vám uložily v těle a teď čekají na uvolnění. Pokud tyto pocity prozkoumáte, přestanou Vás negativně ovlivňovat a budete se moci zaměřovat na tvorbu nové struktury Vašeho energetického těla.

Reiki a léky na sebe navzájem působí, proto je důležité, abyste před terapií Reiki sdělil/a, jaké léky užíváte, a pokud to považujete za vhodné, abyste také informovali svého lékaře o tom, že podstupujete terapii Reiki.

Na terapii si vezměte pohodlné oblečení, protože se nebudete vysvlékat a je důležité, abyste se během terapie cítil/a pohodlně.

 

 

Ceník terapie Reiki

Terapie 60 minut.................300,- Kč

Terapie dětí (od 3 do 15 let)
30 minut................150,- Kč

K terapii Reiki využíváme jak tradiční terapii Reiki, tak regresní terapii nebo léčebnou metodu Cesta od Brandon Bays.

 

Druh terapie vždy rozhodne terapeut po domluvě s pacientem.

Pokud máte zájem o tradiční masáže spojené s používaním metody Reiki, obraťte se na mou kolegyni, Martinu Bartošíkovou: www.martina-masaze.cz/masaze.html